درباره ما

من علی ابوالفضلی مدیریت عطاری مشکستان ، این فروشگاه گیاهان دارویی را در سال ۱۳۹۸ پایه گذاری کردم.

مشکستان را با فروش گلاب و عرقیات کاشان که از محصولات خودمان در کاشان بود استارت زده و اینک بالای ۷۰۰ نوع محصول از دسته ها و طیف های مختلف در مشکستان موجود داریم.

اینجا بسیاری از گیاهان دارویی خاص و کمیاب ، گلاب و عرقیات خالص و با کیفیت ، روغن های گیاهی اصل و انواع ادویه جات معطر و کم نظیر را میتوانید پیدا کنید!

اهداف ما در مشکستان

بسیاری از گیاهان دارویی و نسخه های قدیمی طب سنتی هستند که کمیاب بوده و عده ی زیادی از مردم بعد از تلاش و مراجعه به عطاری های مختلف موفق به یافتن آن نمی شوند.و یا نمونه های تقلبی و غیر اصل آن در جاهای مختلف ارائه می گردد.

مشکستان با دقت و تلاش زیاد مجموعه ای از محصولات و گیاهان خاص دارویی را با هدف راحت تر کردن خرید برای اقشار مختلف مردم فراهم کرده است.بسیاری از این گیاهان نمونه های فیک و یا غیر اصل داشته که ما در مشکستان با تمام تلاش سعی در ارائه بهترین کیفیت ها و محصولات اصل هستیم.

گروه‏‏‌های مختلف گیاهان دارویی مانند گلاب و عرقیات گیاهی،ادویه جات،گیاهان دارویی ، بخورات ، روغن های گیاهی خوارکی و غیرخوارکی با تنوعی بی‌نظیر در مشکستان عرضه می‏‏‏‌شوند.

چرا مشکستان؟

در حال حاضر مُشکستان ، از معتبرترین و کاملترین عطاری های آنلاین کشور بوده که موفق به اخذ مجوزها لازم شده است.

ما در صفحه اینستاگرام مشکستان هر روز بهترین اطلاعات و بروز ترین مطالب درمانی در حوزه طب سنتی را تولید کرده و راه های تشخیص بهترین کیفیت محصولات را ارائه میکنیم.

هر روز هفته از ساعت ۹ تا ۱۷ از طریق شماره های تماس ، دایرکت و پیام رسان واتساپ در خدمت مشتریان عزیز هستیم.

عطاری مشکستان ، محصولات و بسته ها را تا رسیدن به دست مشتری گارانتی کرده و در صورت بروز خسارت حتی از طرف اداره پست ، هزینه محصول را عودت داده و یا دوباره ارسال مینماید.

چه محصولاتی را خودمان تولید میکنیم؟

بسیاری از ادویه جات و گیاهان دارویی در ایران وارداتی هستند.ما در مشکستان گلاب و عرقیات و روغن های گیاهی را بدون واسطه در کاشان تولید و بسته بندی کرده و به دست شما میرسانیم.

تمام محصولات دیگر نیز با وسواس و دقت از بهترین نوع آنها در بازار انتخاب و ارائه می گردند.

0 e1580212670354 - درباره مشکستان
javaz e1580212642745 - درباره مشکستان
2.9/5 (28 نظر)